2016 Gelinlik modelleri

2016 Gelinlik modelleri (1)

2016 Gelinlik modelleri

Sponsorlu bağlantılar

En güzel gelinlikler, son üretilen yeni gelinlik modelleri ve fiyatları, 2016 balık gelinlik modelleri, 2016 tesettür gelinlik modelleri, 2016 abiye gelinlik modelleri ve 2016 prenses gelinlik modelleri ile ilgili tüm resim arşivini sizler için paylaşıyoruz.

Aşağıdaki resimlerde göreceğiniz gelinlik modelleri guruplar şeklinde ayrılmıştır. Kolayca dilediğiniz gelinliği buradan bulabilirsiniz. yeni çıkacak olan 2016 gelinlik kataloğundaki ikinci bölüm gelinlikler de Haziran sonunda çıkıyor ve bu sayfada yerini alacaklardır.

Prenses Gelinlik modelleri 2016

Prenses gelinliklerinin en güzel 3 tane yeni çıkan modelini burada paylaşıyorum. Prenses gelinliğin fiyatları 1500 TL ile 5000 TL arasındadır. İstanbul gelinlik mağazalarında bu gelinlikleri kolayca satın alabilirsiniz.

Tesettür Gelinlik modelleri 2016

Tesettür giyim giymek isteyenler için güzel gelinlik modellerini buradan paylaşıyorum. Tesettür gelinlik seçenekleri oldukça fazladır ama 2016 yılına özel yeni tesettür gelinliklerini ilk kez çıkan modellerde göreceksiniz. Tesettür gelinlik fiyatları 2500-4500 TL kadardır. Türkiyede en ucuz tesettür gelinlik modelleri Ankaradaki gelinlikçilerdedir.

Kapalı Gelinlik modelleri 2016

Takapı gelinlik çeşitleri çok fazla sayıda dikilmektedir. Neredeyse en çok dikilen gelinlik modeli kapalı gelinlik modelleridir diyebilirim. İstanbul, Bursa, Kocaeli en çok kapalı gelinlik modellerini bulabileceğiniz gelinlik dükkanları ile doludur. Kapalı gelinlik modellerinin fiyatları da oldukça caziptir ve 1980 TL gibi kampanyalı gelinlik fiyatları oldukça fazla alıcı bulmaktadır.

Dantelli Gelinlik modelleri 2016

Dantelli gelinliklerde dantelin motiflerini özel el işçiliği ile işleyerek dikilmesinden dolayı dantelli gelinlik fiyatları biraz pahalı olmaktadır. 4000 TL ve daha fazlası kadar ücret talep eden ünlü gelinlik markaları dantelli gelinliklerde kampanya yapmıyorlar.

A kesim Gelinlik modelleri 2016

A kesim gelinliklerin en son çıkan modelleri satışa Mart ayında sunuldu ve satılmaya başladı. 2016 A kesim gelinlik modelleri genelde 18-20 yaş arası genç gelin adaylarının talebi oldu. Genç kızlar bu tip gelinlik modellerini daha modern bir çizgide buluyorlar. Fiyatları ise 1600 TL kadar olduğu için bu da satışa önemli ölçüde olumlu etki etmektedir.

Abiye Gelinlik modelleri 2016

Abiye giymek isteyen gelinler de var. Aslında abiye gelinlikler de 2016 yılının modası olmayı başardı. Abiye elbise giyerken gelinlerimizin model seçiminde de abiyeleri seçtiğini gören gelinlik tasarımcıları 2016 yılının gelinlik modelleri kataloğuna abiye gelinliklerini de ekledi. Abiye gelinlik modellerinin İstanbul’da satış fiyatı 2000 TL’den başlıyor. Abiye gelinliklerinin diğer gelinliklerden önemli bir farkı da renk seçeneklerinin olmasıdır. Klasik beyaz gelinliklerden farklı bir renk seçmek isteyenlere her renk seçeneğinde alternatif gelinlik seçenekleri çıkartıyor olması da büyük avantaj sağlıyor.

Balık Gelinlik modelleri 2016

Balık gelinlik modelleri tazrı ve stili ile özel kişilerin tercih ettiği gelinliklerdir. Balık gelinlikler beyaz renk ağırlıklı olarak dikilir. 2016 gelinlik modelleri kataloğunda 95. sayfada yerini alan balık gelinlik modellerinden derlediğim en güzel 4 tanesini burdan yayınlıyorum. Fiyatını merak edenlere söyleyim, balık gelinlik modeli çok pahalı olan lüks gelinlikler sınıfına girer. Gelinlik fiyatı en az 3000 TL den başlar ve 20.000 TL ye kada rdahi çıkabilir. Tavsiyem Çağteks veya Oleg Cassini modelleridir.

Çağteks Gelinlik modelleri 2016

Çağteks 2016’nın en güzel gelinlik modellerini satmaya başladı. Yeni gelinlik trendinde Çağteks prenses ve a kesim gelinlik modelleri öne çıkıyor. Çağteks’in diğer gelinlik markaları ile çıkarttığı marka gelinlikler ve DÜnya gelinlik markaları oldukça tutulan modellerdendir. Çağteks gelinlik fiyatları ise 1900 Tl ile 3500 TL arasında değişmektedir.

Dar kesim Gelinlik modelleri 2016

Çok açık gelinlik modelleri arayanlara dar kesim gelinlik modeli resimleri paylaşıyorum. Dar kesim gelinlikler çok çekici görünüm isteyenler için ideal bir gelinlik modelidir. Lüks mağazalarda bu tür gelinlikleri bulabilirsiniz. Aysiya, Akay, Oleg Cassini, Henna gelinlik mağazalarında fiyatı 3000-6000 TL arasında dar kesim gelinlik modelleri satın alabilirsiniz.

Duvaklı Gelinlik modelleri 2016

Kızım telli duvaklı gelin olsun lafını duymuşsunuzdur. Duvaklı gelinlik modelleri çok sıklıkla istenen modellerdir. Hemen her gelinlik modellerinde duvaklı çeşitlere de yer verilir. Şimdi size paylaşacağım dört gelinlik modelleri de duvaklı gelinliklerin diğer modellerde nasıl durduğunu görmeniz açısından faydalı olacaktır. 2016 duvaklı gelinlik modellerinin fiyatları da güzeldir. 2000 TL ile 4000 Tl arasında güzel gelinlikler bulabilirsiniz.

Eski tarz Gelinlik modelleri 2016

Eski tarz gelinlik modellerinin günümüze uyarlanmış halinde yeniden dikilmesini istermiydiniz ? Eski gelinlik modelleri arayanlar için, kaliteli gelinlik markaları yeni ürünler çıkardılar. Bu gelinlik modellerini çok beğeneceksiniz. 2016 gelinlik modelleri arşivindeki 98. bölümün en iyi 4 eski gelinlik modelini sizler için paylaştım. Fiyatları da ucuz ve her yerden bulabileceğiniz modeller. 1500 TL ye İstanbul Ankara gelinlik mağazalarından sipariş ile de getirtebilirsiniz.

Fransız güpürü Gelinlik modelleri 2016

Fransız güpürü gelinlik modellerinin yenileri çıktı. Fransa’dan ithal edilen orjinal Fransız gupürü gelinlikler biraz pahalı da olsa oldukça havalı duruyorlar. Fransız gupürü gelinlikler 24-30 yaş arası bayanların daha çok tercih ettiği modellerdir. Fiyatları ise 3000 TL den başlamaktadır. Fıranzıs güpürü gelinliklerin en bariz özellikleri göğüs kısmındaki güpür modelleridir. Türkiyede en iyi fransız güpürü gelinlik satan marka Oleg Cassini’dir.

Henna Gelinlik modelleri 2016

Henna gelinlik mağazasının yeni çıkardığı gelinlikleri çok beğendim. Özellikle de prenses kesim henna gelinlik modelleri favorim oldu. Size paylaşacağım Henna gelinliklerinden 4 tanesini 2016 modellerinin içinden seçtim ve iki tanesi prenses modelidir. Fiyatları 1800 TL ile 3900 TL arasında değişiyor. Henna 2016 gelinlik modellerini orjinal web sitesinden Türkiye’nin her yerine sipariş verebilirsiniz.

İncili Gelinlik modelleri 2016

2016 gelinlik modelleri sayfamda incili gelinlik modellerine de yer vermek istedim. Şaşırtıcı güzellikte incilerle süslenmiş gelinlikler yapmışlar. Avusturya patentli gelinliklerin Türkiye’de satışı yok ama web site üzerinden 1800 Euro fiyat ile kapınıza kadar gönderen gelinlik firmaları var. İnci taşlarını yapay inci olarak kullanan gelinlikler de var ama orjinal incilerden yapılan gelinlikler de var. Tabi orjinal inci olan gelinlik modelleri çok daha pahalı, en ucuzu 8000 Tl den başlıyor.

Kabarık Gelinlik modelleri 2016

2016 Kabarık gelinlik modelleri çıktı. Resimlerde görülen kabarık gelinlik modelllerinin tarzı modern bir tar olmuş. Eski kabarık gelinlik modelleri artık demode oldu. Yeni tarzda kabarık gelinlikler yapılınca birde modern çizgiler katınca oldukça albenisi olan gelinlikler ortaya çıkıyor. Kabarık gelinlik alacaksanız ilk tavsiyem Aysira olacak. Aysiranın gelinlikleri zaten güzel ama yeni çıkardıkları kabarık gelinlik modelleri genç gelin adayları için harika bir düğün anısına dönüşecektir. Üstelik giyimi kolay olan ve yürürken topuklu ayakkabıya takılmayan bir model yapmışlar ben de onu çok sevdim.

Share This Post

Leave a reply