2017 Kısa Saç modelleri Sarı renk

kısa saç modeli

2017 Kısa Saç modelleri Sarı renk saçların iki yeni resmini sizlere paylaşıyorum. Kısa saç yapmak isteyen genç kızlar için bu iki resim de çok beğenilecek bir model olacaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Model 1 (mavi giyimli bayanın saçı)

Mavi Jean Gömlek giyinmiş olan bayanın saçları kulak arkası, favoriler ve saçların arka alt kısımları siyah renk ile boyanmış ve diüer tüm kısımları sarı renge boyanmıştır. Saçı yandan ikiye ayıran bir stilde tarayarak ksa saç görünümüne bir hava katılmış. Bu imaj ile hem genç hem sarışın görünüme sahip olabilirsiniz. Bu resimdeki saç modelinin saç kesim fiyatı 45 TL dir. İstanbul’daki Sun Kuaför ve Meltem Kuaför salonlarında bu saç modellerini kolayca yaptırabilirsiniz.

Model 2 (pembe giyimli bayanın saçı)

Pembe bluz giyen diğer resimdeki bayanın saç modeli ise bayanlar için Amerikan saç modeli dediğimiz başın yan ve arka kısımlarında 3 numara saç kesimi yapılır. Üst kısmdaki saçlar sarıya boyatılır ve tüz görünmesi için fön çekilir. Bu saç modeli de oldukça beğenilen bir modeldir. Saçınızı bu kısa saç modeli şeklinde kestirmek isterseniz 35 TL kadar bir ücreti vardır.

Saç modelleri için daha fazla görsel arıyorsanız 2017 saç modelleri kataloğumuza da gözatabilirsiniz. Moda ve kadın üzerine tasarım çalışmaları yapan Alman ve Türk stilistlerin 2017 yılında her iki ülkede yapılacak olan saç tasarım fuarlarında yeni saç modelleri ile ilgili çalışmalarını sergilemek üzere anlaştılar. Saç uzmanları Kuaför salonu ve güzellik salonu çalışanlarına yeni saç modelleri hakkında bilgiler vermek için çalışma başlattı. çalışmaların Berlin, Münih, İstanbul ve İzmir deki kuaaförlerden başlayacağı açıklandı. Yeni kısa saç modelleri için yapılacak sarı saç stillerini merakla bekliyoruz.

Share This Post

Leave a reply