2017 saç modelleri

Yeni saç modelleri – 2017 saç modelleri ve fiyatları (99 TL)

2017 saç modelleri ve fiyatları belli oldu. Kısa, topuz, küt ve saça çizik atma gibi farklı bir çok türde yeni saç modellerini bulacaksınız.

Sponsorlu bağlantılar

Yeni çıkacak olan saç tiplerini hepimiz merak ederiz. Ürün kataloğu da hazırlandı ve 2017’de çıkan saç kesim modelleri İstanbullu Kuaförler tanıtım gecesinde tanıtıldı.

Avrupanın en büyük saç stilistlerinin hazırladığı yeni kreasyon kesim modelleri Almanya’da tanıtıldı. Son çıkartılan saç modellerini şimdi Türkiye’de de görebilmeniz için katalogdan seçerek yayınlıyorum.

Yeni saç modellerinde neler var ?

Bu yıl sizleri bekleyen yeni stiller var. Kısa saç modelleri artık daha çeşitli ve Avrupai görünümle, Türklerin saça bakış açısına yenilik getiriliyor. Uzun saç modelleri ise Fransadan kataloğun içine dahil edildi. En çok tutulan saç modelleri ise İngilizlerin bob ve orta uzunluktaki tasarımları oldu.

Kuaförlerde saç tasarım uzmanlarımız şimdiden bu modelleri uygulayabilir ve yep yeni bir görünüm kazanabilirsiniz. Saçlarınız yeni yılda konuşacak ve size hava katacaktır.

2017 saç modellerinin fiyatları

Saç kestirmek normalde 100-150 lira arasında gideceğiniz kuaföre bağlı olarak değişiyor ama yeni saç modellerinin fiyatları bu kapsamda değildir. Mos, Kuaför Ali, Studio Kuaför, Nurettin Esengül, Aydın Esengül, Buket kuaför, Tigi gibi kuaförler bu yeni saç modellerini yapan saç uzmanlarına sahiptir.

Kısa saç modelleri 100 TL (Saç boyama yapılırsa boya rengi başına 140 TL)
Saça çizik atma 98 TL (Boyama hariç)
Gelin saçı 250 TL-500 TL (Gelin saçına göre farklı fiyatlar oluyor, hatta daha fazla fiyat dahi çıkabiliyor.)
Saç boyama 40 TL

Saç ektirerek model yapmak

Bu tür bir uygulamanın ortalama tamamlanma süreci 1 yıldır. Bu süreç sonunda hem saçlarınız olacak hem de doğal olmayan bir görüntü yerine doğal ve güzel bir saç modeline sahip olacaksınız.

Share This Post

Leave a reply