2018 kabarık balık gelinlik modelleri ve fiyatları

2018 kabarık balık gelinlik modeli

2018 kabarık balık gelinlik modelleri ve fiyatları belirlendi. Kabarık balık gelinlik modellerini beğenenler için yeni çıkan Oleg Cassini gelinliklerini tanıtmak istiyorum. Resimdeki gelinlik modeli, kabarık bir eteğe sahip olan ve balık desenli tasarım ile dikilmiş olan modellerdendir.

Sponsorlu bağlantılar
2018 gelinlik modelleri

2018 gelinlik modelleri

2018 balık gelinlik modelleri

2018 balık gelinlik modelleri

Kabarık eteğindeki kabarıklı olan tülller tek kat üstüne 11 kat ayrı tülden dikilerek imal edilmiştir. Ayrıca balık gelinlik modeli olan bel kısmında ise 11 kat kullanılmamış ama 11 kat kumaş sanki orada sarılmış gibi bir tasarım ile desen tamamlanmış ve bütünleşmiştir.

Gelinliğin göbek kısmındaki işlemeli taşlar gelinliğe renk katarak modelin şık durmasını sağlamış.

Fiyatı

İstanbul, bu tür gelinlikleri bulabileceğiniz en büyüp satış merkezlerine sahiptir. Kadıköy, Eminönü bu merkezlerin başında gelir. Bu bölgelerde 2018 kabarık balık gelinliklerin fiyatları 1500 TL den başlar ve 5000 TL ye kadar uzanır. Resimdeki gelinlik fiyatı Eminönünde 2400 TL den satılmaktadır. Ayrıca Gelinlik mağazalarında indirimler de olmakta ve bu fiyatlarda % 20 indirimli satın alabileceğiniz Yaz aylarındaki kampanyalardan da yararlandığınızda gelinliğinizi ucuza alabileceksiniz.

Diğer kabarık gelinlikler

Share This Post

Leave a reply