2019 gelinlik modelleri ve fiyatları (Kar tanesi)

2019 gelinlik modelleri kar tanesi

2019 gelinlik modelleri ve fiyatları (Kar tanesi). Harika bir gelinlikle karşınızdayım. Türk gelinlikleri tarzında dikilen ve gelin başındaki tacında gördüğünüz kar tanesi süslerinden adını alan kar tanesi gelinliği 2019 yılında satışa çıkarılmak üzere tasarımı bitirildi.

Sponsorlu bağlantılar

Gelinliğin kesimi bol olduğu için giyilmesi ve taşıması rahat bir gelinlik modeli imal edilmiş. Gelinliğin üzerindeki çiçek motifleri ve işlemeleri de dikkat çekici güzellikte.

Video

Özellikleri

Gelinlik iki kumaştan yapılmış. Üst kısımda görülen tül kumaşının üzerinde işlemeler var. Alt kısımda ise saten gelinlik eteği var. iki kumaş ta birbirine dikilerek bütünlük sağlanmış.

Fiyatı

2019 gelinlik modellerinin fiyatları kesin olarak belli olmadığı için tasarımcının ilk imalat fiyatını paylaşabiliyorum. Gelinliğin imalat fiyatı 2800 TL olarak belirlenmiş ve satış fiyatının ise 3800 TL olacağını öngörüyorum. Kesin fiyatın 2018 Mayıs ayı olacağı belirtiliyor.

Nerede satılır ?

Kar tanesi gelinlik modellerini Aysira, Oleg Cassini, Vera Werde gibi gelinlik mağazalarından temin edebilirsiniz.

2019 gelinlik modelleri ve fiyatları hazırlanıyor. 2019 yılına özel dikim gelinlikler ve yeni moda gelinlik kreasyonu kataloğu doldurulmaya başlandı. Yeni sezonda hangi gelinlikler moda olacak 2019 yılına damgasını vuracak gelinliklerin resimlerini ve fiyat bilgilerini burada bulabilirsiniz. Gelinlik tasarımı ve dikimi için İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki ünlü modacılar işe koyuldular ve 2019’un yep yeni gelinliklerini tasarlamaya başladılar. Gelinlikler çıktıkça sizlere buradan paylaşıyor olacağım.

Share This Post

Leave a reply