2019 işlemeli prenses gelinlik modelleri ve fiyatları

işlemeli prenses gelinlik modelleri

2019 işlemeli prenses gelinlik modelleri ve fiyatları belirlenmeye başlandı. 2019 yılında prenses gelinlikleri satın almak isteyenler için 2470 TL alt limit belirlendi. Prenses gelinliklerin bu resimde gördüğünüz modeli işlemeli ve motif eklemeli bir modelidir. Omuz askısında oya işlemesi var ve gelinliğin etek kısmına kadar işleme kaplamaktadır.

Sponsorlu bağlantılar

2019 prenses gelinlik modelleri

19 çeşit prenses gelinlik modeli üretilecek, bunlardan bir tanesi işlemeli prenses gelinlik modelidir. İşlemeli olmasındaki özelliği zaten düz bir etek kumaşının üzerine zarif bir görünüm katması içindir. Gelinliğin üretildiği kumaş saten iplik değildir. Saf ipek kumaştan gelinliğin eteği dikilmiştir. Modelin sırt kısmı dekolteli ve açıktır. Göğüs kısmında ise dekolte yapılmamıştır. Bu modelde gelinlik tacı ve gelinin takacağı küpeler ve bileklik te gelinlik ile birlikte satılmaktadır.

2019 prenses gelinlik modelleri

2019 prenses gelinlik modelleri

2019 prenses gelinlik fiyatları

Yeni modellerin fiyatları da yenilikçi oluyor. En ucuz prenses gelinliğinin fiyatı 2470 TL olarak belirlenirken diğer çeşitlerdeki en pahalı gelinlik fiyatı 9800 TL olacaktır. 2019 prenses gelinliklerini, Aysira, Oleg Cassini, Henna, Modacruz, Akay, Pierre Cardin İstanbul, Ankara ve İzmir şubelerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca Hepsi Burada .com web sitesinden online gelinlik siparişi de verebilirsiniz.

prenses gelinlik fiyatları

prenses gelinlik fiyatları

Share This Post

Leave a reply