AirMAX Havalı spor ayakkabı modelleri ve fiyatları

AirMAX Havalı spor ayakkabı

AirMAX Havalı spor ayakkabı modelleri ve fiyatları ne kadardır ? Size iki farklı renkte AirMax spor ayakkabıyı tanıtmak istiyorum. Bu ayakkabı modelinin en önemli özelliği havalı bir tabana sahip olmasıdır.

Sponsorlu bağlantılar

Özellikleri

Siyah ve Beyaz renklerde iki farklı model üretilmiş ve spor ayakkabı sevenler için rahat bir giyim sağlayan özel bir spor ayakkabı modeli imal edilerek satışa sunulmaktadır. Alt tabanındaki hava keseciği bölümü zıplamanızda yada yürüyüş koşma gibi hareketlerde ayağınızın ve özellikle topuğunuzun yumuşak bir zemine basıyormuş hissi veren bir tasarımla imal edilmiştir.

Modelleri

İki renkli AirMAX havalı spor ayakkabı modelini buradaki resimde görebilirsiniz.

Beyaz renkli ayakkabının logo kısmı dahil her kısmı beyazdır. Siyah renkli ayakkabıda ise alttaki hava bölümünün içi beyaz renklidir diğer tüm kısımları siyahtır.

Fiyatı

AirMax spor ayakkabılarının fiyatları oldukça uygundur. Boyner mağazalarında ₺169,00, Shop Giyim mağazasında ₺219,00, Deichmann’da ₺119,00, Samuray Sport ayakkabı mağazalarında ₺129,00 ve Gittigidiyor online alışveriş sitesinde ₺69,50 fiyatlarla çeşitli AirMax havalı spor ayakkabılarını satın alabilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply