Dikdörtgen bahçe havuzu modelleri ve fiyatları

dikdörtgen bahçe havuzu

Dikdörtgen bahçe havuzu modelleri ve fiyatları. Villanızın bahçesinde lüks bir havuza sahip olmak istermisiniz ? Dikdörtgen şeklinde yapılan, derinliği 1.80 cm, uzunluğu 14 metre, genişliği 6 metre olan büyük boy bahçe havuzunu 25.000 TL fiyat bedeli ile yaptırabilirsiniz. tabiki bu fiyat görülen kısım içindir. Sizin talep edeceğiniz diğer ekstra özellikler fiyatı arttıran etki edecektir.

Sponsorlu bağlantılar

Yeni havuz modelleri arayan ilgililerin bu resimde gördüğünüz lüks villalar için imal edilen dikdörtgen havuz modelini villanızın bahçesinde yaptırmak için Hedef havuz (0216 651 44 46), Emre Havuz 216 360 94 24 firmalarıyla irtibata geçebilirler.

Havuzda fiskiye, ışık, kenar fayansları, ısıtma motoru, temizleme motoru gibi havuz malzemeleri de kullanılmalıdır. Bu şekilde havuz suyunuzun temiz kalması sağlanır ve gündüz-gece havuza girme imkanı bulabilirsiniz.

Dikdörtgen havuzlar evinizin bahçesinde ön kısımda imal edilirse evinizin görünümünü ve değerini ikiye katlar. Normal bir evi villa klasmanına sokar. Siz de evinizin güzel görünümüne katkı sağlayan mavi renkli bir havuza sahip olmak isterseniz yukarda verdiğimiz telefon numaraları ile havuz firmalarından bilgi alabilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply