Doğal Kütük Masa Modelleri ve Fiyatları

doğal kütük masa

Doğal Kütük Masa modelleri ve fiyatları :

Sponsorlu bağlantılar

Ağaç kütüğünden bir kütük masa satın almak istermiydiniz ? Yoksa kendi kütük masamı kendim yaparım mı diyorsunuz ? İşte size iki tane çok güzel kütük masa modelleri paylaşıyorum.

Doğal kütük masa

Bunlardan ilki tam doğal görünümlü kütük masadır. Bu modelde masa, bir meşe ağacının gövdesinden kesilerek yapılır. Meşe kütüğü 8 cm kalınlığında kesilir. Üzerine eskimesin diye ve doğal görünümünü bozmaması için mat vernik yapılır. Kütüğün kabuk kısımları tamamen temizlenir ve o kısımları da koyu ceviz rengi boya ile boyanır. Ancak bu boya ağacın görünümünü kaybetmeyen bir şeffaf boyadır. Sadece koyuluk kazandırır ve doğal görünümü daha iyi gösterir.

Kütük üzerindeki budak kısımları korunur. Masanın ayakta durması için gerekli olan ayaklarını demirden yapmamız daha uygun olur. Aslında Ağaç tercih edenler de olabilir ama demir hem dayanıklılık açısından hem de görüntü açısından daha iyi bir tercih olacaktır.

Kütük masa

Diğer kütük masa modeli ise doğal görünümlü ancak bazı uygulamalar ile doğal ile teknolojiyi bir araya getirmiş bir modeldir. Gerçek bir kütük üzerinde yapılan boyama işlemleri ile doğal görünümünde bazı oynamalar yapılır. Mesela kütük ortasındaki yuvarlak çizgilerin görünmediğini gözlemleyebilirsiniz. Buradaki amaç dayanıklı bir kütük masa imal etmektir.

kütük masa

kütük masa

Fiyatları

Kütük masa fiyatları her ikisinde de aynıdır. 240 Tl ile satın alınabilir. Fiyat kalite açısından değerlendirmek isteyenler için oldukça uygun bir fiyat olmuştur.

Boyutları

Kütük masanın genişliği 1 metre kadardır. Yüksekliği ise 80 cm dir. Kütük masanın et kalınlığı 8 cm dir.

Share This Post

Leave a reply