Elektrik kırmızısı Audi A4 modeli ve fiyatı

Elektrik kırmızısı Audi A4 modeli ve fiyatı

Elektrik kırmızısı Audi A4 modeli ve fiyatı hakkında bilgiler.

Sponsorlu bağlantılar

Audinin 2014 yılında çıkardığı A4 modellerinde Elektrik kırmızısı rengi çok beğenilmişti. 2016 model Audi A4’te aynı renk seçeneği, seri üretimde için yok ama özel sipariş üzerine elektrik kırmızısı Audi’ye sahip olabiliyorsunuz.

Özellikleri

Otomatik vites seçenekleri için uygulanan elektrik kırmızısı rengi Audi A4’e çok yakışmıştı. Yukardaki resimde gördüğünüz Audi’de elektrik kırmızısının nasıl durduğunu görebilirsiniz. Elektrik kırmızısı, hafif pembemsi bir renge yakın bir tonda renktir. Resimdeki araba, İngiltere’deki otomobil fuarı sergisine gelen bir otomobil sahibine ait fotoğraftır.

Nerede bulabilirim ?

Audi A4 sedan ve station wagon modelinde, sahibinden.com’dan ikinci el araba ilanlarına bakarak bulabileceğiniz bir çok araba ilanları görebilirsiniz. Buradan kendiniz için elektrik kırmızısı bir Audi A4 alabilirsiniz.

Fiyatı

2014 modeli sedan modellerde 125.000 TL, station wagon modellerde ise 135.000 TL fiyat ile satılmaktadır. 2015 modeli bu fiyatlardan 15.000 TL daha fazladır. 0 km modellerde daha önce belirttiğim gibi elektrik kırmızısı rengi sipariş üzerine getirilmektedir. Bu dayaklaşık 3 ayı bulmaktadır.

Share This Post

Leave a reply