En güzel saç renkleri

eflatun saç modeli

En güzel saç renkleri hangisidir ? Saçınızın rengini hangi renge boyatsaydınız güzel olurdu ? Bilinen saç renklerini bir kenara bırakabilirsiniz. Size en güzel saç renkleri konusunda bilgi vermek istiyorum.

Sponsorlu bağlantılar

Turuncu

Turuncu saç modellerini kimisi güzel uygulayamaz ve saçın güzelliğini bozar. Saçlarınıza saç boyası sürerken en iyi kuaför yada saç uzmanından yararlanın. Bilinen saç boyası markalarının hepsi ile güzel turuncu saçlara sahip olabilirsiniz, ama burada önemli olan püf noktası saç uzmanının size saç boyasını nasıl uyguladığıdır. Resimlerdeki turuncu saç modeline bakarsanız nasıl da cıvıl cıvıl ve renkli bir saç modeli ortaya çıkmış daha iyi göreceksiniz.

Pembe

Pembe renkli saçlar titizlikle model uygulanması gereken saçlardır. Pembe renkli saçı olan bir bayanın cırtlak görünmemesi için saça güzel bir model uygulanırsa bu kes pembe renk size hava katacak ve alımlı görüneceksiniz. Resimdeki pembe saç modeli de üstünde yapılan oynamalarla güzelce şekillendirilmiş ve çok tatlı bir saç modeli oartaya çıkmış.

Eflatun

Eflatun rengi saçlarda saçın komplesini eflatuna boyamak uygun olmayacaktır. Biraz sarı ve biraz da a eflatun gibi bir renk ayarlaması olmalıdır. Resimdeki eflatun saç modeli buna iyi bir örnek olacaktır. Eflatun renkli saç modellerinde kısa saç modelleri daha çok tercih edilmelidir. Daha çekici ve canlı bir görünüm verir.

Resimlerden de gördüğünüz gibi en güzel saç renkleri bunlardır. Alışılageldik siyah ve sarı saçlardan kurtulun ve yepyeni saç renklerini siz de deneyin.

Share This Post

Leave a reply