Gri renk kısa saç modelleri

gri renkli kısa saç modelleri

Gri renk kısa saç modelleri ve fiyatları yayınlandı. Kısa saç kesimi yaptırmak isteyen bayanlar için gri renk az da olsa aranan bir saç rengidir. Bu saç modeli siyah saça sahip olanlar için daha güzel duracaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Gri renk saç seçimi nasıl olur ?

Saçların alt kısımlarındaki renkler koyu renk kalması için boyatılmaz. Böylece siyah olan renk çok kısa kesilen saçlarda koyu gri gözükür. Saçların üst kısımlarında görülen renk ise gri renktir ve gri renkli saç boyası ile güzel bir saç kesimi yapılır.

Gri renk saç modeli kimlere yakışır ?

Gri renkli saç modelleri sadece siyah saça sahip olanlar yada saçlarını önce siyaha boyatarak saçların zalt kısımlarının koyu kalmasını sağlayanlar için uygundur. Aynı zamanda gri renkli saç modelleri 25-30 yaş aralığında olan bayanlarda daha güzel sonuç verecektir. Daha genç yada daha büyük bayanlara gri renk saç modelini önermiyoruz. Yüz olarak ta, uzun yüze sahip bayanlar için gri renkli saçlar daha uyumlu görünür.

Hangi gri renk saç boyasını kullanmak daha iyidir ?

  • Dip boyası : Expresscolor pratik koyu gri dip boyası (Fiyatı ; 69,00 TL)
  • Gri saç boyası : Leoni Inox Tüp Gri Saç Boyası 8.9 (Koyu gri 10 Vol 60 ml) (Açık gri 20 yada 30 Vol 60 ml) (Fiyatı ; 35,00 TL)

2017 kısa saç modelleri

Daha fazla saç modeli resimi görüntülemek istiyorsanız 2017 kısa saç modelleri etiketine bakabilirsiniz. Bu etiket içinde gri renkli saç modelleri de vardır.

Gri renli saç modelleri ile ilgili görseller

Share This Post

Leave a reply