ipek kumaştan yapılmış bol bebek mavisi gecelik elbise modeli

ipek kumaştan yapılmış bol yeşil gecelik elbise modeli

ipek kumaştan yapılmış bol bebek mavisi gecelik elbise modeli

Sponsorlu bağlantılar

Bebek mavisi rengi kumaştan imal edilmiş olan elbisenin satış fiyatı 350 TL dir. Elbise, ince ipek kaygan bir görünümdedir. Elbise, kumaşının ipek seçilmesi ve giyimi rahat olması nedeniyle çok beğeniliyor. Bir gecelik elbisesi modeli olarak karşımıza çıkan ve sonra bir fikir ile bu elbiseyi yeniden özel gecelerde giyilebilecek bir tarza kavuşturan elbisenin tasarımcısı, sadece beline bir kemer takmakla bunu kolayca sağladığını söyledi.

Bol elbise modelleri için güzel bir örnek olmuş diyebilirim. Elbisenin bebek mavisi rengi de giyecek olan bayan için oldukça keyflği bir renk seçimi olacaktır. Bol ve rahat elbise arayanlar için tek kelimeyle tam isateb diyeceğim bu elbisenin hem gecelik olarak hen gece elbisesi olarak kullanılabilmesi de ayrı bir avantaj olacaktır.

Elbisenin fiyatı 350 TL ama ipek kumaş olduğunu hatırlatır ve orjinal Hint kumaşından yapıldığını da hatırlatırım. İpek elbise modelleri en çok Hindistandan getirilmektedir. Hint ipeği ile yapılan özel elbiseler Hindistandan Türkiyeye uygun fiyatlara getirilebiliyor. Türkiyede bu elbiseyi satın almak isteyenler ebay yada alibaba web sitesini kullanarak temin edebilirler.

Tüm elbise modellerini buradan indirerek büyük boyutlu görsellerine bilgisayarınızda bakabilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply