Kapaksız Gardrop Modelleri ve Fiyatları 2016

kapaksız gardrop

Kapaksız Gardrop Modelleri ve Fiyatları 2016 yılında yenilendi. 2500 TL ye kapaksız gardropları Mobilya firmalarında bulabiliyorsunuz.

Sponsorlu bağlantılar

Son zamanlarda daha sık rağbet görüyor ve burada gardrobun tasarımı önem kazanıyor. Gardroba asılacak olan giysilerin uzunluk kısalık ve genişliklerine göre farklı boyutlarda raf ve askılıkların dizayn edilmesi gerekiyor. Bu resimdeki modelde alt kısımda çekmecelere yer verilmiş. 6 adet çekmece eklenerek çorap, kıravat ve iç çamaşırı gibi giysilerin kolayca koyulabileceği bir alan düşünülmüş.

Orta bölümde yastık ve battaniye gibi yatak eşyalarının yerleştirileceği raflar yapılmış. Üst bölüm ise gömlek, pantolon gibi eşyaların asılacağı yerler için ayarlanmış. En alt kısımda ise ayakkabınızı koyabileceğiniz geniş bir yer var. Kapaksız gardrobun tasarımı çok kullanışlı yapılmış. Bu türde bir gardrop almak istediğinizde bilinen markaları tercih edebilirsiniz. İkea, Modoko, Evmanya, Adore mobilya, Modalife, Evidea, Vinense ve Akakçe gibi firmalardan bu tür modelleri satın alabilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply