Kurt başı şeklinde ametist taşı kolye modelleri 2017

kurt başı şeklinde kolye

Kurt başı şeklinde ametist taşı kolye modelleri 2017.

Sponsorlu bağlantılar

Mor renkli ametist taşları ile yapılan kolyeler çok şık durur. Ametist taşları ülkemizde bir çok bölgede çıkartılır. Özellikle İzmir bölgesinde yoğun ametist taşları bulunur. Mor renkli ametist taşları ise en değerli olanlarıdır.

Ametist kolye modelleri

Resimdeki kolyede, 4 cm uzunluğundaki mor renkli ametist taşını kurt başı şekline benzemesi için elden geçirilerek güzel bir model edilmiş. Kurtları sevenler yada güçlü görünmeye ilgi duyanlar için kurt başı şekli iyi bir kolye tasarımı olacaktır.

Nerede satılır ?

Kurt kafası şeklinde ametist taşı ile yapılan kolye İstanbul, Kadıköyde Akmar pasajı içinde 2. katta mor renkli ametist taşları satan dükkandan satın alabilirsiniz. Ayrıca Eminönü mısır çarşısındaki incik boncuk ve kolya satan dükkanlarda bulabilirsiniz.

Fiyatı

Ametist kolye fiyatları internetten satın almak istediğinizde 210 TL – 350 TL arasında kolye satan web sitelerinden bulabileceğiniz gibi Kadıköy ve Eminönüdeki kolye dükkanlarında 300 – 400 TL arasında fiyatlar ile karşılaşacaksınız. En ucuz ametist kolye ise kadıköydeki değerli taş satan dükkanlarda bulunur. Bu dükkanlarda kurt başı kolyeyi 200 TL ye alabileceğinizi tahmin ediyorum. Ametist taşı değerli bir taş olduğu için daha ucuz fiyat bulursanız ya taşın boyutu daha küçük olacaktır yada ametist taşın parlaklığı ve değeri düşüktür. Tüm bunları bilerek kendinize uygun olan kolyeyi satın alabilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply