Lindsay Lohan’ın dalgalı saç modelleri

Lindsay Lohan (2)

Lindsay Lohan‘ın dalgalı saç modelleri kaç paraya ve hangi kuaförde yapılır ? Lindsay Lohan MTV müzik ödülleri gecesinde yaptırdığı dalgalı saç modeli ile çok beğenilmişti. 81cm uzunluğundaki saçlarını Las Vegas’taki kuaförüne dalgalı bir saç modeli şeklinde yaptırarak gelen Lindsay Lohan o günün parlayan yıldızı olmuştu. İşte ben de bu güzel saç modelini sizlerle paylaşmak ve hakkındaki bilgileri yazmak istedim.

Sponsorlu bağlantılar

Özellikleri ve fiyatı

Lindsay Lohan’ın saçları, Amerika’nın Las Vegas eyaletindeki çalışma ofisine yakın olan ve ünlülerin saçlarını yapan ünlü kuaför salonu Elite Hair Salon’da saç uzmanlarınca yapıldı. Lindsay Lohan kendi saçlarını 150 Dolar ücret ile yaptırıyor. Ama bu sadece ona özeli bir fiyat tabiki. Türkiyedeki kuaför salonlarında Lindsay Lohan’ın saç modelini 75 TL fiyatla yaptırabilirsiniz.

Dalgalı saç modelleri

Dalgalı saç modellerine Lindsay Lohan’ınkileri vereceğim diğer modeller için Dalgalı saç modelleri kataloğuna bakabilirsiniz. Lindsay Lohan’ın yaptırdığı dalgalı saç modelini sadece uzun saçlı bayanlar yapabilirler. Eğer uzun saçınız yoksa saç ekleme (saç kaynağı) yöntemiyle saçınızı uzun gösterebilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply