Mavi renkli kısa saç modelleri ve saç bakım fiyatları

Mavi renkli kısa saç modelleri

Saç modeli

Sponsorlu bağlantılar

Mavi renkli kısa saç modelleri ve saç bakım fiyatları. Mavi renkli saç modeli arayanlara güzel bir bayan saçı modeli paylaşıyorum. Özellikle de mavi gözlü bayanlar için ideal bir saç rengi seçimi olacaktır.

Resimdeki mavi renkli saçın mavi tonu Turkuaz mavisine çok yakın bir renk ve bu rengi yakalamak için saçınızı pastel mavisi renge boyamalısınız. Bunun için de Voila’nın Pastel mavisi saç boyasını kullanmalısınız.

Saç modelleri için kendinize bir tarz arıyorsanız mavi renkli saç tarları size göre olabilir. Ama bu modeli sadece genç kızlar için öneriyorum. Saçın kesimi bob orta boy saç kesimi şeklinde yapılmış. Bir fön makinası yardımı ile saçları resimde gördüğünüz gibi pamuk şeklinde dağıtın.

Saç bakımı

Saçın bakımı oldukça kolaydır. Saçlarınızı yıkamadan önce iyice ıslatın ve kaliteli marka saç bakım şampuanlarından yararlanarak saçınızı iyice yıkadıktan sonra kurulamasını dikkatli yapın. Saçınızı ıslak bırakmadan bakımına önem verirseniz saç boyası akmaz ve saçınızı uzun süre mavi tonda tutabilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply