Öne taranan saç modeli ve fiyatları

Öne taranan saç modeli ve fiyatları

Öne taranan saç modeli ve fiyatları yayınlandı. Öne taralı saç modelinin fiyatı küçük kuaförlerde 25 TL marka kuaförlerde 150 TL dir.

Sponsorlu bağlantılar

Öne taralı saç modeli yapmak için öncelikle saçı bu resimde gördüğünüz gibi kısa kestirmelisiniz. Saçların tamamı öne gelecek şekilde taranarak bu imaj yapılmalıdır. Saçı dökülen varsa yada saç seyrelmesi sorunu ile karşılaşan varsa bu saç modeli sayesinde saçları öne doğru uzayarak saçların seyrek görünümünü kapatacaktır. Saç dökülmesi ile ilgili sorunu olan her bayana bu saç modelini öneriyorum.

Saçların öne doğru taranmış olması tek başına yeterli değildir. Ayrıca saça bir saç spreyi sıkmak ve sonrasında fön makinası ile sön çekmek gerekir. Favorilerin üçgen şekilde bırakılması saçınızın daha havalı görünmesini sağlar. tabi iyi bir imaj için resimde gördüğünüz küpe modeline benzer bir küpe de takarak imajınızı güzelleştirebilirsiniz. Bu yıl öne taranan saç modelleri moda oldu. Kısa saç seven bayanların bir çoğu bu saç modelini tercih ediyor.

Güzel saç modeli için yüz güzelliğiniz de önemlidir. Saçlarınız her nekadar güzel görünse de yüzünüzde ve cildinizde sivilce, akne veya kırışıklık varsa saçlarınızın havası sönecektir. Siz de saçlarınızın güzel görünmesi için Fraksiyonel lazer ile cildinizdeki iz ve lekelerden kurtulun. Böylece öne taranan saç modeliniz size gerçek bir çekicilik verir.

Share This Post

Leave a reply