Önü sarı renk boyalı kısa saç modeli

onu-sari-boyali-kisa-sac-modeli

Önü sarı renk boyalı kısa saç modeli yaptırmak isteyen bayanlar için çok sevimli bir modeli sizinle paylaşmak istiyorum.

Sponsorlu bağlantılar

Kumral bir saç renginiz varsa saçınızı resimdeki gibi kısa kestirerek, ön kısmını sarıya boyatabilirsiniz. Bu şekildeki bir saç boyama şekli, iyi bir saç kesim uzmanına yaptırılmalıdır. Size en yakın kuaför veya güzellik merkezinde bu konuda size yardımcı olabilecek yeterli uzmanlığa sahip saç stilistleri en iyi şekilde yönlendirecektir.

Saçın ön kısmına sarı renk uygulaması bilinen bir yöntem olsa da, resimdeki gibi kısa kesilmiş saç modelleri ülkemizde yeni yeni tercih edilmektedir. Kumral olan bayanlar 20-28 yaş aralığında iseler bu modeli tercih etsinler.

Eğer boyama işlemini evde yapmak isterseniz, Voilanın sarı renkli saç boyası ile saçınızın ön kısımlarına, aluminyum folyo sararak boyamayı yapabilirsiniz. Ön kısımların boyamasında folyoları sararken saçları kat kat ve her katı ayrı ayrı boyayın. Böylece saçınızda boyasız bir bölüm kalmamış olur. Saç kesimini kuaförde yaptıracağınız için bu konuyu kuaförn bilgisine bırakıyoruz.

Share This Post

Leave a reply