Özel dikim yavruağzı renkli abiye modeli ve fiyatı

özel dikim abiye

Özel dikim yavruağzı renkli abiye modeli ve fiyatı

Sponsorlu bağlantılar

Abiyenin fiyatı 750 TL dir. Eğer ikinci el satış fiyatı ise 350 TL şeklindedir. Abiyeyi satın almak için bir çok Abiye mağazalarına bakabilirsiniz. Sıklıkla bulabileceğiniz modellerdendir.

Abiyenin özellikleri :

Üst kısmına dantelli tasarım eklenmiş ve siyah renk ile yavruağzı renginin üst kısımlarda kapanması sağlanmış. Yavruağzı rengin daha çok etek kısmında gözükmesi sağlanarak güzel bir model ortaya konmuş. Abiyenin ön kısmında bel hizasına bir adet fiyonk eklenerek kemer varmış gibi bir görüntü elde edilmiş ve bu da abiyenin bel kısmının sıkı görünümüne katkı sağlamış. Etek kısmı dıştan tüllü içten saten kumaş ile dikilerek abiyeye hafif kabarık bir görünüm sunmuş.

Kim giymeli

Abiyenin dantel süslemeleri olduğu için hafif kilolu bayanların tercih etmemelerini öneriyoruz. Türkiye ortalamasında 50-60 kilo bayanlar için daha uygun bir görünüm verecektir. Omuzların boyuna yakın olmasından dolayı 60 kilodan daha fazla bayanların omuzlarının kilolu görünmesine neden olacaktır (Boy uzunsa bu 65 olabilir).

Ayrıca abiye dışında gelinlik modellerine bakmak isterseniz 2017 gelinlik modelleri sayfamızda bir çok seçenek bulabilirsiniz.

Share This Post

Leave a reply