Tatil yerlerindeki büyük havuz modelleri ve fiyatları

büyük havuz modelleri – büyük havuz modelleri ve fiyatları

Tatil yerlerindeki büyük havuz modelleri ve fiyatları nelerdir ? Havuz yaptırmak isterseniz hangi firmalar bu iş ile ilgilenirler ? Büyük havuzları kimler yapar ? havuz modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler.

Sponsorlu bağlantılar

Havuz fiyatları

Büyük havuzların fiyatlarıda büyüktür. Resimde görülen yuvarlak bölümlerden oluşan Hotel havuzu olimpik havuzlardan da büyük yapılmış ve bu tür bir havuz yaptırmak istediğinizde fiyatı 100.000 TL ye kadar çıktığını görüyoruz. Aşağıda vereceğim bilgilerde bu tür havuzları yapan firmalar var bu firmalardan da havuz fiyatlarına dair bilgiler alabilirsiniz.

Büyük havuz modelleri

Yuvarlak şekilde yapılmış hotel havuzunun derinliği 1.80cm ile 2.50 cm arasında değişen farklı derinliklerle yapılmış. Havuzun büyüklüğü 500 metrekare yer kapsayacak şekilde oval şekillerle tamamlanmış. Büyük havuz modellerinin bir çoğunda bu yuvarlak şekiller görülür.

Havuz kenarlarında kirlenen suyu arıtılması için altına gönderen süzgeçleri var. Ayrıca içinde gece yüzmeyi kolaylaştırmak için ışık sistemi var.

Büyük hotel havuzları çok lüks yapılır. Bu da havuzun fiyatına etki eden faktör olur. Siz de böyle bir havuz yaptırmak isterseniz kaliteli  imalatçılarından bazılarına fiyat ve kalite araştırması yapabilirsiniz.

Havuzun özellikleri

Suyu temizlemek için büyük zodiac havuz robotu kullanılmış. Pis suyu klorlu temiz su ile arıtıyor ve içine temiz su aktarıyor.

Büyük havuz yaptırabileceğiniz bazı firma bilgileri şunlardır :

  • Hedef havuz sistemleri : 0216 651 44 46
  • KRY açık ve kapalı büyük yüzme havuzları imalat : 0212 226 34 44
  • Günsu havuz imalat : 0242 258 11 40
  • Sankurt : 0212 224 40 04

Share This Post

Leave a reply