Tüllü asimetrik 2018 gelinlik modelleri ve fiyatları

asimetrik tüllü gelinlik modeli

Tüllü asimetrik 2018 gelinlik modelleri ve fiyatları yayınlandı. 2018 yılında çıkacak olan yeni gelinlik modellerinin tüllü ve asimetrik olan modellerde yapılan ürünlerden bir tanesini burada görüyorsunuz.

Sponsorlu bağlantılar
tüllü asimetrik gelinlik modelleri

tüllü asimetrik gelinlik modelleri

Özellikleri

Asimetrik gelinlik modelinin bel kısmında değişik şekillerle kesilen ve dikilen tül kumaşı görüyoruz. Ayrıca gelinliğin etek kısmında kabarık bir tül etek görüyoruz. Bunun yanı sıra belindeki kemere takılan tülden gül modelini de ve kemerdeki gümüş renginde çiçek motifli işlemeleri de görüyoruz. Gelinliğin özellikleri arasında tül kumaşın kaliteli bir ipek iplikten yapıldığını da söylemeliyim.

Çeşitler

Bu modelin bir kaç çeşidi mevcuttur. Bunlardan bir tanesinde beldeki gül çiçeği ve kemer eklenmemiş gelinliğe işlemeli kol ve omuzluk eklenmiştir. Diğer çeşidinde ise yukardaki belirtilen özellikler aynen geçerlidir.

2018 gelinlik modelleri

2018 gelinlik modelleri

Fiyatı

2018 gelinlik modellerinin gözdesi Tüllü asimetrik gelinliği Londra’da tasarlandı. Londra gelinlik firmalarından oluşan dikim uzmanları toplamda 6 tane gelinliğe imzasını attı. Bu model için belirlenen fiyat Londra’da 2600 Sterlin’dir. Türkiye’de kaç paraya satılacağı henüz belli olmamış ancak 2017 yılının Şubat ayında bu fiyatın belli olacağı söylendi.

Tüllü asimetrik gelinlik modelleri

Share This Post

Leave a reply