Yarı olimpik yüzme havuzu modelleri ve fiyatları

Yarı olimpik yüzme havuzu modelleri ve fiyatları

Yarı olimpik yüzme havuzu modelleri ve fiyatları nedir ? Otel içinde yapılması düşünülen bir yarı olimpik havuz için model arıyorsanız buradaki resimler size yardımcı olacaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Özellikleri

Resimde yer alan yarı olimpik havuzun genişliği 12 metre uzunluğu ise 25 metredir. Havuz, aynı anda 100 kişiyi rahatlıkla içinde yüzdürür pozisyonda alabilecek kapasitesi var. Isıtması ve devidaymı ICH roboter havuz robotu sayesinde kolayca yapılıyor. İçinde Led ışıklarla aydınlatma yapılmış ve gece ışığın havuzdaki görüntüsü oldukça parlak görünüyor.

Kime yaptırabilirsiniz ?

Yarı olimpik havuzu yaptıracağınız zaman çeşitli havuz imalat firmaları karşınıza çıkacaktır. Bunlardan size tavsiye edebileceğim bir kaç firmadan bahsetmek istiyorum.

  • Emre +90 (216) 360 94 24 (yarı olimpik havuz yapımı montaj ve bakımı işleri)
  • Acart +90 (0216) 425 88 75 (yüzme havuzları, olimpik havuzlar, büyük havuz yapımı)
  • Sermed +90 216 652 17 44 – 45 (havuz imalat ve fabrikası)

Fiyatı

Yarı olimpik yüzme havuzu yaptırmak için kesin bir fiyat vermemiz isabetli olmayacaktır. Çünkü havuzun fiyatı istediğiniz ile ilişkili olarak değişecektir. Ama genel bir fiyat verebiliriz. Genelde yarı olimpik yüzme havuzları 40.000 TL ile 100.000 Tl arasında değişen fiyatlarla yapılmaktadır. Fiyatı etkileyen faktörler havuzun fayans, motor, ısıtma sistemleri gibi eklenecek olan ürünlerdir.

Havuzlar

Share This Post

Leave a reply